БрендиPedro del Hierro

Pedro del Hierro - найпрезентабельніший серед наших брендів. І це відчуваєш одразу, взявши в руки ці якісні шкарпетки. 

Pedro del Hierro був заснований в 1971 році талановитим дизайнером і художником, вихідцем з Мадриду. Від самого початку він створював свій одяг для елегантних чоловіків з глибоким і тонким відчуттям гумору. Дуже швидко цей одяг став популярним по всій Іспанії, а згодом і за її межами.

Колекції цієї марки засновані на ідеальному поєднанні традицій та інновацій. Чого тільки вартий той факт, що Pedro del Hierro є постачальником офіційного одягу для чемпіонів світу з футболу збірної Іспанії і футбольного клубу Реал Мадрид.

PdH довів, що така проста річ, як шкарпетки може бути витвором мистецтва. Ми будемо заздрити майбутньому власнику цих шкарпеток!

Найкраще підійдуть: людям, які точно знають що таке стиль і розбираються в речах. Ці шкарпетки врятують тих, кого робота обмежує дрес-кодом. Ця маленька дрібничка помітно додасть кольору в ваше життя. 


Cortefiel

Cortefiel – один з найкращих  іспанських брендів для чоловіків, на нашу думку один. Cortefiel було засновано ще в далекому 1945 році і з того моменту одяг цієї марки має свій власний стиль, заснований на елегантності, якості, комфорті і функціональності. Цим звичкам дизайнери залишаються вірними і по сьогоднішній день.

В своїх колекціях Cortefiel намагається поєднувати класичний, інколи навіть формальний стиль з сучасними кежуал трендами. І якщо бути відвертими, у них це виходить дуже круто.

Цей бренд продається через власні магазини, які входять до рітейл-групи Grupo Cortefiel. До речі, це другий за розмірами рітейлер в Іспанії, а Cortefiel є флагманом в цій групі.

Cortefiel в основному можна знайти в Іспанії, Португалії; трохи рідше в Франції, Нідерландах та Бельгії. Ну і тепер завдяки Shkarpetozz Ви теж можете познайомитись з цим брендом і оцінити кращу його частину - шкарпетки.

Найкраще підійдуть: людям які люблять красу в поєднанні з якістю, підходять для серйозних і впевнених в собі людей. Можуть бути як шкарпетками для особливих зустрічей та подій, так і шкарпетками на кожний день. 


Emidio Tucci

Emidio Tucci - ще одні цікаві шкарпетки на полицях Shkarpetozz. Цей бренд одягу був створений ще в 1970-х для людей які хочуть сформувати "правильне" враження про себе одразу після знайомства.

Emidio Tucci належить найбільшій в Європі групі універсальних магазинів El Corte Ingles, які побудовані за принципом Галереї Лафаєт в Парижі. Серед відомих брендів продається там і власний 
Emidio Tucci

По-справжньому відомим Emidio Tucci став після того, як на роль обличчя бренду запросили Джорджа Клуні. Пізніше цю "посаду" займали Сільвестр Сталоне, Фернандо Торрес (футболіст Челсі). А в цьому році ця місія випала гравцю мадридського Реала Хаві Алонсо.

Є різні лінійки колекцій у цього бренду. В своєму стилі дизайнери намагаються поєднати фешн традиції Італії і Іспанії. Оскільки ми прихильники кольорів, то вибрали для Shkarpetozz кежуал формат. Не знаємо як вам, а нам подобається.

Найкраще підійдуть: Людям, які люблять виділятись в повсякденному житті. Досить прості, яскраві і якісні шкарпетки. Підійдуть на кожний день або виручатимуть тих, хто в вихідні дні любить втекти від сірої реальності.  Sfera

Sfera - найдемократичніший бренд, представлений у Shkarpetozz.

Це відносно молода марка одягу, яка була заснована лише в 2001 році, але дуже швидко завоювала свою аудиторію. Над створенням одягу в Sfera постійно працює ціла група креативних дизайнерів, які намагаються відслідковувати всі фешн тенденції. В результаті вони отримують одяг, який задовільнить найвибагливішу публіку за досить приємними цінами.

Завдяки такій філософії і підходу Sfera дуже швидко вийшла за межі Іспанії. Тепер цей одяг можна знайти також в Бельгії, Португалії, Греції та Мексиці.

Нам Sfera подобається за свою сміливість і яскравість. Від цих шкарпеток піднімається настрій. Можете перевірити на собі!

Найкраще підійдуть: веселим і навіть дещо творчим особистостям. Не обов'язково людям творчих професій, швидше тим, для кого характерно творити кожний день без конкретної цілі, а за покликанням душі. Ці шкарпетки заряжджають позитивним настроєм з самого ранку.   

Follow by Email