Про Shkarpetozz

Ми любимо подорожувати! До чого тут шкарпетки, подумаєте ви? Все дуже просто - ідея привезти різнокольорові шкарпетки виникла під час однієї з наших подорожей в Іспанію! Якщо Ви знайшли наш шкарпетковий простір, Вам не потрібно розповідати про модні тенденціі, особливо для чоловіків. Різнокольорові шкарпетки - знак смаку та індивідуальності і цей тренд лише почав набирати обертів! Яке ж було наше розчарування, коли ми не знайшли великого вибору яскравих шкарпеток, обійшовши всі торгові центри в Києві. Саме тому ми і вирішили привезти ексклюзивні бренди з останніх колекцій в Украіну. Всі шкарпетки імпортовані з Іспаніі.
Ми хочемо додавати кольори в сіру буденність і розбавляти світ яскравими шкарпетками!Чому наші шкарпетки класні?  1. Ми обираємо найцікавіші та найоригінальніші моделі на власний смак, тому кожна з пар унікальна і представлена в одному, максимум двох екземплярах.
  2. Ми хочемо, щоб наші шкарпетки були у кожного з наших друзів, тому якість для нас грає важливу роль. Шкарпетки можна замінити, а з друзями складніше :)
  3. Ми представляємо бренди, яких немає в Украіні, тому що хочемо, що б наші друзі були екслюзивними та почували себе впевнено у будь-якій компаніі.


Ми хочемо, щоб ви стали нашим другом!


Follow by Email